Tayna po vjen me projekte të reja

Rep-artistja e njohur, Tayna, i është rikthyer punës për projekte të reja.
Ajo ka publikuar një fotografi ng studio, teksa ka njoftuar se disa dite janë gati.
“Disa hite gati, tani shneta e kto”, ka shkruar reperja krahas fotografisë, teksa nuk zbuloi më shumë.

“Valle” mbetet projekti i fundit nga Tayna në bashkëpunim me reperin Lumi B. Kënga është publikuar më 28 korrik dhe deri tani ka arritur mbi pesë milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button