Të premten Rita dhe Fidani publikojnë projektin e ri muzikor

Të premten(15 korrik) Rita Haziri dhe Fidan Gashi publikojnë projektin e ri muzikor.
Përmes Instagramit, çifti i ëmbël kanë publikuar pamje nga xhirimet e videoklipit.
Si çdo herë të buzëqeshur e plotë sharm shfaqën edhe në këtë projekt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎼RITA HAZIRI (@ritahaziri)


E fundit nga dyshja është “Luje mindilin”, një projekt që u pëlqye mjaft shumë.

Rita e Fidani janë të pranishëm në mbrëmje muzikore, ku shumë familje i bëjnë pjesë të gëzimeve të tyre./21Media

Back to top button