Të shtëna me armë, vdiq një 32 vjeçar

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Një 32-vjeçar vdiq këtë sot në Durrës. Ai u qëllua me armë zjarri pas një konfikti të çastit.

Viktima u identifikua me iniciale J.B dhe ndërroi jetë në urgjencën e spitalit rajonal të Durrësit.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Në ambientet e Policisë u shoqëruan disa shtetas, të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes./vizionplus