Theret me thikë një person në Pejë

Njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar thikën

Policia ka arrestuar në Pejë një të dyshuar, pasi që i njëjti për shkak të një mosmarrëveshje ka sulmuar me thikë një person të cilit i ka shkaktuar lëndime të rënda.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur në rrugën “Konferenca e Bujanit” ku viktimës i është ofruar tretmanit mjekësor dhe më pas është liruar, ndërsa njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar thikën e cila dyshohet të jetë përdorur në rast.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button