“Thuj” publikohet nga Ledri Vula dhe Ghetto Geasy

Ledri Vula dhe Ghetto Geasy janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Dyshja e famshme e estradës shqiptare u rikthyen me bashkëpunim pas disa viteve.

“Thuj” titullohet kënga që Ledri dhe Ghetto e sollën të shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti dhe melodia është bërë nga vetë reperët me muzikë dhe producim nga Bigdeal Records./21Media

Back to top button