“Ti ke qenë vaksina jonë e lumturisë në këto dy vite”, djali i Albanit dhe Miriamit feston ditëlindjen

1 min read

 

Sot feston ditëlindjen djali i çiftit të njohur, Alban Skenderaj dhe Miriam Cani. Duam-i sot ka mbushur dy vjet.

Fotografi nga festa e ditëlindjen, Albani ka publikuar në rrjetet sociale me një mbishkrim urimi.

“Gëzuar 2 vjetorin i shtrenjti jonë Duam! Ti ke qenë vaksina jonë e lumturisë në këto dy vite të vështira dhe une e di që dozat e tua të dashurisë do të na i injektosh në shpirt gjithë jetën”, ka shkruar këngëtari.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

Fotografi ka postuar edhe Mirami, e cila gjithashtu ia ka bashkangjitur një urim djalit të saj, i cili sot mbushi 2 vjet.

“Gëzuar ditëlindjen tënde të dytë drita e mamit. Do të DUAM sa të kemi frymë”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)

Mariam Cani dhe Alban Skënderaj kanë dy fëmijë, Amelia-n dhe Duam-in./21Media