Tiranë: Sulmohet shtëpia e Dukës!

1 min read

Armand Duka sulmohet para kuvendit zgjedhor, reagojnë edhe UEFA dhe Agim Ademi

Mbrëmë është sulmuar me titrol shtëpia e kryetarit të Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Dukës, pikërisht para kuvendit të rregullt zgjedhor. Ngjarjen e ka dënuar institucioni drejtues i futbollit evropian, UEFA, ndërsa sot reagoi edhe kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi./21Media