Tri femra u lënduan si pasojë e një vetaksidenti mbrëmë në fshatin Miroslav në Ferizaj.

“Vozitësja femër kosovare me veturë nga pa kujdesia ka shkaktar vetë-aksident trafiku. Si pasoj, vozitësja ka pësuar lëndime dhe dy pasagjeret femra kosovare të cilat janë dërguar në emergjencën Ferizajt për tretman mjekësor.”, bëri të ditur policia.

Rasti është duke u hetuar./21Media