U kap kosovari që veturën e kishte mbushur me barna me afat të skaduar

Një kosovar dje është shoqëruar në stacionin policor në Zhur, sepse në veturën e tij kishte të ngarkuar mallra (barna) me afat të skaduar.
“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti i dorëzohet inspektoratit sanitar të AUV-it.”, ka informuar policia./21Media

Back to top button