U lansua traileri i filmit të ri “Slumberland”

Aktori Jason Momoa i zbaton rregullat në botën e magjive, në filmin e ri të pagëzuar “Slumberland”, trailerin e të cilit e lansoi Netflix.

Ky film është adaptim nga stripi klasik me emrin “Little Nemo in Slumberland”.

Në film paraqitet një vajzë me emrin Nema, e cila zbulon një hartë sekrete për në botën e ëndrrave, të Slumberland.

Atje, ajo takohet me personazhin Flip. Me të, ajo rrugëton nëpër ëndrra dhe ankthe, me shpresën se do të sheh babain e saj.

Rolin e vajzës Nema e luan Marlow Barkley. Momoa luan përkrah saj, si Flip.

Traileri i “Slumberland” fillon me Momoan në rolin e Flip-it, dhe vajzën Nema të cilët futen në botën e magjive.

Regjinë e këtij filmi e ka bërë Francis Lawrence.

“Slumberland” do të lansohet me 18 nëntor 2022./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button