Usher bëhet baba për herë të katërt

1 min read

Këngëtari amerikan Usher Raymond dhe e dashura e tij, Jenn Goicoechea kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë.

Kjo u bë e ditur nga vet çifti, ku publikuan një foto të bebit në Instagram.

Një vit e gjysmë më parë, çifti mirëpritën vajzën Sovereign Bo.

E Usher ka edhe dy fëmijë të tjerë, dy djem të moshave 12 dhe 13 vjeç nga një ish lidhje me Tameka Foster.

42 vjeçari është i njohur nga hitet e tij “Love in this Club”, “Yea”, “My Boo”./21Media