Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”

Një vetaksident ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova” mëngjesin e sotëm.

Rasti është konfirmuar për portalin rtv21.tv nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani.

Njësitet policore kanë dalur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe janë marrur me rastin.

Ndërkaq, Policia e Kosovës apelon te pjesëmarrësit në trafik që t’i respektojnë rregullat e trafikut./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button