Vitia: Nuk pritet të ketë lirim të masave pas 13 shtatorit

Vitia: E kemi në konsideratë edhe administrimin e dozës së tretë
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, në konferencë për medie pas mbledhjes së qeverisë, heksoi se situata epidemiologjike në vend është ende e brishtë dhe se nuk do të ketë lirim të masave as pas 13 shtatorit./21Media

Back to top button