Vizat – nën hijen e pandemisë…

A ka shpresë se do hiqen gjatë këtij viti?

Disi nën hijen e pandemisë tash e sa muaj mbeti çështja e liberalizimit të vizave. Kaloi edhe një vit dhe qytetarët e Kosovës mbetë pa të drejtë udhëtimi. Njohës të kësaj fushe shohin pak shpresë se vizat mund të hiqen edhe gjatë vitit 2021./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button