Xhaka uron të bijën për ditëlindje: I dhe kuptim jetës sonë

E bija e futbollistit Granit Xhaka, Ayana Xhaka sot feston ditëlindjen.

Graniti e ka uruar të bijën me fjalët më të veçanta.

“Nuk ishte gjithçka e qartë në jetë deri sa erdhe ti, që ti jepje nje kuptim te plotë jetës tonë, dita që une do sakrifikoja gjithçka për një njeri ishte dita kur erdhe ti në jetë, kur zemrat gjysmë të mbushura i mbushe me dashuri dhe lumturi. Ndoshta profesioni im nuk më lejon të jem gjithmonë prane teje por zemra ime është gjithmonë aty ku je dhe ti. Princesa babushit të urojë dhe 100 vite të lumtura me shëndet dhe harmoni. Te duam shume per gjithmonë”, shkroi Graniti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Graniti dhe bashkëshortja e tij, Leonita Xhaka janë prindër të dy vajzave./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button