Xhejlane Tërbunja: Vjosa e të gjithëve iu bashkua qiellit, pushoftë në paqe shpirti saj i bardhë

1 min read

Sot(23 qershor) ka vdekur në moshën 50 vjeçare, producentja Vjosa Berisha.

E pikëlluar për ndarjen nga jeta të producentes shqiptare u shpreh edhe aktorja, Xhejlane Tërbunja.

“Vjosa e të gjithë artistëve iu bashku qiellit. Ngushëllime Fatosit, familjes dhe krejt artistëve. Pushoftë në paqe shpirti i saj i bardhë”, u shpreh aktorja./21Media