Yllka Kuqi: E kom vjehrrën zojë

Yllka Kuqi është ndër këngëtaret e njohura dhe të dashura shqiptare, e cila shquhet për zërin dhe stilin e veçantë. Sikurse artistët e tjerë, edhe Yllka është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon pamje të shumta nga përditshmëria e saj.
E kur jemi te rrjetet sociale, sot në Instastory, ajo ka publikuar një fotografi të bukur me vjehrrën e saj, shkruanrtv21.tv
“Po pra e kom vjehrren zoje”, ka shkruar këngëtarja sipër fotografisë, me ç’rast ka vendosur edhe emojin e kurorës së mbretëreshës.

Kujtojmë që, Yllka Kuqi është e martuar me Astrit Pallaskën dhe së bashku kanë një vajzë./21Media

Back to top button