Yllka Kuqi publikoi këngën “Dehem”

 

Këngëtarja Yllka Kuqi ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Dehem”.

Muzikën e “Dehem” e ka punuar Valon Biba, tekstin e kanë shkruar Albatros Rexhaj, Valon Biba dhe Yllka Kuqi, ndërsa aranzhmanin e këngës e ka bërë Florent Boshnjaku.

Kënga në Youtube është publikuar e shoqëruar me një videoklip të veçantë. Për klipin këngëtarja ka bashkëpunuar me produksionin “Sekuencë”./21Media

Back to top button