Policia sot informoi se në Gjilan një grua është zhdukur që nga dita e enjtje. Rastin e raportoi bashkëshorti i saj.

“Ankuesi mashkull K/ Shqiptar ka raportuar se bashkëshortja  e tij viktima femër kosovare ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.”, informoi policia.

Ndërkohë, rasti vazhdon të hetohet./21Media