Zhduket një grua në Pejë

Një grua është raportuar e zhdukur në Pejë.
Sipas policisë, familjarët nga e diela nuk dinë gjë për fatin e saj.
“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportimin 24-orësh të Policisë së Kosovës./21Media

Back to top button