Zjarr në kazermën e FSK-së në Istog, Policia jep detaje

Një zjarr i madh ka shpërthyer tani në kazermën e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Istog.
Për portalin rtv21.tv zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi informoi se nuk ka të lënduar.
Ai tregoi se njёsitet policore kanё shkuar në vendngjarje gjithashtu edhe njёsiti i zjarrfikësve.
RTV21 ka siguar pamje nga vendi i ngjarjes,ku shihet flakë dhe tym i madh duke dalë nga objekti./21Media 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV21 Official (@rtv21)

Back to top button