Zyrtare: Ky është transferimi i ri i Lirisë

Skuadra e Lirisë po e vazhdon merkaton duke sjellë përforcime para fillimit të sezonit të ri të Superligës së Kosovës.

Përmes një komunikate në faqen zyrtare, Liria e ka konfirmuar transferimin e Andri Stafës.

Ish-mesfushori i Tiranës dhe Llapit i është bashkuar sot klubit prizrenas, ku pritet ta plotësojë mesfushën e bardhezinjëve.

Back to top button