Agnesa Vuthaj shkëlqen në fustanin e bardhë

1 min read

Njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit shqiptar është Agnesa Vuthaj.

Ajo komentohet shumë për elegancën që e shfaq në çdo paraqitje skenike.

Agnesa shfaqet bukur dhe kujdeset deri në detajin më të vogël edhe për imazhet që i publikon në rrjetet sociale.

E veshur me një fustan të bardhë Agnesa shfaqet mahnitëse në fotografitë e fundit në Instagram./21Media