Atletico Madrid dhe Leicester City kanë publikuar formacionet zyrtare

Atletico Madrid dhe Leicester City kanë publikuar formacionet zyrtare

Ndeshja e cila luhet në Spanje dhe nis në ora 20:45 do të jetë një test i vështirë për skuadrën angleze e cila për herë të parë merr pjesë në Ligën e Kampionëve.

Atletico Madrid: Oblak – Juanfran T, Savic, Godín, Filipe Luís – Koke, Gabi, Saúl Ñíguez, Carrasco – Griezmann, F.Torres.

Leicester City: Schemeichel; Simpson, Benalouane, Huth, Fuchs; Drinkwater, Ndidi, Mahrez, Okazaki, Albrighton; Vardy