Formacionet zyrtare, Bayern – Real Madrid

Bayerni dhe Real Madridi kanë publikuar formacionet zyrtare për çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve.

Te Bayerni mungon ylli Robert Lewandowski kurse te Reali starton BBC.

Takimi nis prej orës 20:45 me këto formacione:

Bayerni:

Image

Image

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button