Claudio Ranieri mund të marr drejtimin e skuadrës angleze, Watford

Loading...

Claudio Ranieri mund të marr drejtimin e skuadrës angleze, Watford

Skuadra e Warfordit janë duke e konsideruar mundësinë që strategun Italian, Claudio Ranieri ta marrin për të drejtuar ekipin e tyre pasi që e ardhmja e trajnerit të tanishëm Walter Mazzarri është në dyshim dhe pritet që të shkarkohet gjatë vërës raporton Sunday Express, shkruan rtv21.tv

Mazzarri është nën presion për shkak të rezultatëve të dobëta kohëve të fundit dhe pronari i skuadrës së Watfordit, Gino Pozzo e ka bërë objektiv Ranierin që ta marr si zëvëndësues të Mazzarrit./21Media