Vetura përplas për vdekje dy këmbësorë

Vetura përplas për vdekje dy këmbësorë

Dy këmbësorë janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, në lagjen nr. 17/1.

Sipas policisë “një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar me pasojë vdekjen dy shtetas këmbësorë (një burre e një grua).”

Ende nuk dihen identietet e këmbësorëve.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici dhe po punohet per sqarimin e rrethanave te ngjarjes./oranews