Këngëtarët Ermal Fejzullahu dhe Luar Arani, së shpejti do të vijnë me një projekt të ri muzikor.

Kjo është bërë e ditur nga vet artistët në Instagram.

“Para Para”, është projekti i fundit nga Ermali./21Media