Aksident i rëndë trafiku, një person humb jetën

1 min read

Një 45 vjeçar ka humbur jetën në një aksident trafiku në në autostradën Shkup-Tetovë në Maqedoninë e Veriut.

“Sot rreth orës 10:50 minuta në Sektorin për Punë të Brendshme – Tetovë, është paraqitur se në autostradën Shkup-Tetovë, gjegjësishtë në vendin “Erbino”, vetura “Tojota” me targa amerikane e drejtuar nga 45 vjeçari F.L nga Debroshti i Tetovës ka dal nga rruga. Nga aksidenti F.L ka marrë lëndime të rënda trupore dhe ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes”, informojnë nga MPB, transmeton TV21./21Media