Aktorët turq që u dashuruan gjatë xhrimeve

Dyshja e njohur e kinematografisë turke, Alp Navruz dhe Ayça Ayşin Turan kanë pranuar lidhjen e tyre edhe në jetën reale. 

Sipas mediave turke, kjo u bë e ditur në ditëlindjen e Alpit i cili muajine  kaluar festoi ditëlindjen e 32-të.

Shkëndijat e para të dashurisë për njëri-tjetrin thuhet se kanq lindur gjatë xhirimeve të serialit “Ada Masalı”  ku dyshja ishin në personazhet krysore edhe ishin çift./21Media 

Back to top button