Anulohet seanca gjyqësore për zjarrin në spitalin modular në Tetovë

Është anuluar për më 8 nëntor seanca në procesin gjyqësor për zjarrin në spitalin modular të Tetovës, shkruan TV21
Seanca është anuluar pasi dy të akuzuar nuk kanë avokat.
Dy nga të akuzuarit, ish-drejtori ekonomik, Artan Etemi dhe mjeku Boban Vuçevski janë arsyetuar se nuk e kanë ditur që duhet të kenë avokat./21Media

Back to top button