Arbenita Ismajli kujton babain e ndjerë përmes fotografive

 
Modeles së njohur shqiptare, Arbenita Ismajlit, babai i ka vdekur të shtunën, në të njëjtën ditë që u bë nënë për herë të parë.
I ndjeri ishte i prekur me koronavirus. Ai nuk ia doli në betejë me virusin.
Arbenita e ka kujtuar babain e ndjerë përmes fotografive që ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Reperi Fero dhe modelja Arbenita të shtunën u bënë prindër për herë të parë, të një vajze, të cilës ia vunë emrin Nina./21Media

Back to top button