Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara ka uruar njeriun e zemrës në ditën më të veqantë të tij.

Sot feston ditëlindjen menaxheri dhe i dashuri i saj, Popi Kola dhe këngëtarja ka postuar një fotografi mjaft romantike, duke e puthur në faqe, gjersa Popi shikon në pasqyrë shkruan rtv21.tv

”Urime ditëlindjen për njeriun që unë me krenari mund ta thërras baba”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Kujtojmë që, Arilena Ara dhe Popi Kola kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre më 17 korrik të 2020-ës./21Media