Arrestohet një fëmijë për gjuajte me armë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Një fëmijë është arrestuar më 26 maj në fshatin Qerim të Gjakovës, pasi që i njëjti dyshohet seditë më parë kishte shtënë me armë zjarri.

Policiai ka njoftuar se nga i dyshuari është konfiskuar një pistoletë me gaz dhe një pushkë gjuetie.

Me vendim të prokurorit, i arrestuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media