Atletico Madridi fiton me rezultat komod derbin ndaj Sevillës

Atletico Madridi ka fituar me rezultat 2-0 ndaj Sevillës në kuadër të javës së shtatë në La Liga.

Deri në fund, Atletico ia doli të mbahej dhe e ruajti rezultatin, për t’i fituar pikët e plota.

Pas javës së shtatë, Atletico Madridi gjendet në vendin e pestë me 13 pikë, ndërsa në xhiron e tetë do të kenë punë me Gironan./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button