Barcelona arrin marrëveshje me yllin e Milanit

Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Chelseat Andreas Christensen, që ky i fundit të transferohet si lojtar i lirë në “Camp Nou”.
Pas kësaj marrëveshjeje, Barça thuhet se është gati të arrijë marrëveshje me mesfushorin e Milanit Frack Kessi.
Kessie do të largohet nga “San Siro” në fund të këtij sezoni, dhe tani raportohet se ka arritur marrëveshje të plotë që të bashkohet nga sezoni i ardhshëm Barcelonës./21Media 

Back to top button