Bujar Osmani: “Qeveria është stabile, fjalën e fundit e ka Ahemti”

Ministri i Jashtëm dhe njëkohësisht zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani nuk pret që zhvillimet brenda BDI-së ta luhatin edhe qëndrueshmërinë e Qeverisë. Sipas tij BDI është strukturë politike stabile në të cilën edhe më herët ka pasur lëkundje, por siç tha, janë tejkaluar pa pasoja. Osmani shtoi se në BDI fjalën e fundit e ka Ali Ahmeti dhe se me deklaratën e djeshme e ka mbyllur çështjen./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button