Rreth 40 qytetarë po mjekohen në QKUK

Rreth 40 qytetarë po mjekohen në QKUK

16 të vdekur dhe 196 raste të reja me Covid-19, është bilanci I 24 orëve të fundit në vendin tonë, duke e çuar në 300, numrin e viktimave nga Covid-19.(Teksti-Valmira HOTI, kamera- Lulzim FANA)/21Media