Dy bashkëpunime nga Elvana Gjata!

 
Këtë muaj, këngëtarja Elvana Gjata do të vijë me dy projekte të reja muzikore dhe që të dyja bashkëpunim.
Një bashkëpunim do të jetë me dy anëtarët e labelit PINT, Mc Kresha dhe Lyrical Son.
Elvana në këtë projekt është mysafire.
Kënga e titulluar “Stuhi mbi oqean”, është pjesë e albumit të ri nga Mc Kresha dhe Lyrical Son i quajtur “Muzikë e Alltisë”.

Bashkëpunimi tjetër që është paralajmëruar, do të jetë me reperin Mozzik. “S’ka” titullohet bashkëpunimi i parë i tyre.

Në Instagram, Elvana ka ndarë me ndjekësit një pjesë të shkurtër të këngës së re./21Media
 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Back to top button