Eda Zeqiri pas pak fillon garën në ”Tokyo 2020”

1 min read

Sot kanë filluar të mbahen garat e tjera në Lojërat Olimpike ”Tokio 2020” ku pas pak do t’i fillojë edhe notarja kosovare, Eda Zeqiri.

Pas Distria Krasniqit, Drilon Ibrahimit dhe Majlinda Kelmendit, tani edhe notarja që është pjesë e ekipit olimpik të Kosovës Eda Zeqiri do ta fillojë “Tokyo 2020” në disiplinën 400 metra stil i lirë.