Edhe pak ditë do bëhen prindër për herën e dytë, dyshja e njohur turke publikojnë fotografi të veçantë

Pas djalit të tyre të parë, Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë.
Çifti i famshëm, përmes një fotografie të publikuar në Instagram përmes të cilës ka uruar festën e Vitit të Ri, kanë zbuluar se pritjes së ëmbël edhe pak ditë do i vijë fundi.
Sipas mediave turke, dyshja për djalin e dytë preferojnë emrin Kerem./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf)

Back to top button