Enca me projekt të ri

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia së shpejti pritet të publikojë këngën e saj të radhës.

Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja përmes një video në instastory, ku shihen disa vajza duke kënduar këngën e saj.

Kënga e re titullohet ”Rakia”, dhe siç duket është pëlqyer shumë nga fansat.

Madje këngëtarja e ka quajtur që tani hit këngën e re.

Kujtojmë që, kënga ”Nashta”, është projekti i  fundit i Encës, e cila ka marrë rreth 3 milionë klikime në Youtube./21Media