Reperi i njohur gjilanas, Fero, së shpejti do të sjellë projektin e tij më të ri, i cili do të jetë në bashkëpunim me një reper tjeter, i njohur për publikun si Mossi.

Kjo është bërë e ditur nga vetë artistët, përmes një postimi në Instagram.

Kujtojmë se, projekti i fundit nga Fero është “Wum, Wum”, në bashkëpunim me Gorgy dhe Gent.

Ndërsa, projekti i fundit nga Mossi është “Dellash”./21Media