Enca sapo e ‘kalli’ me këngën e re në bashkëpunim me këngëtarin kurd!

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, këngëtarja Enca Haxhia është rikthyer me një projekt të ri muzikor.
Enca kësaj here erdhi në bashkëpunim me këngëtarin kurd Navid Zardi.
“Kalle”, mban titullin kënga e re nga dyshja dhe është shoqëruar me videoklip.

Muaj më parë këngëtarja pati paralajmëruar se shumë këngë të reja do të sjellë këtë vit, dhe siç duket me “Kalle” veç se ia ka filluar./21Media

 

Back to top button