Viktimat dërgohen në emergjencë

Viktimat dërgohen në emergjencë

Një rast i dhunës në familje është raportuar mbrëmë rreth orës 19:00 në Prizren.

Sipas policisë pas një mosmarrëveshje një mashkull kosovar dhe dy femra kosovare (familjar) janë rrahur në mes vete.

Si pasojë e rrahjes ata kanë pësuar lëndime trupore, të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën e Prizrenit.

Nuk raportohet për të arrestuar./21Media