Dy këngëtarët e njohur, Fifi dhe Bruno kanë bashkuar forcat për të marrë pjesë në festivalin “Kënga Magjike 2021”.

Sonte dyshja e famshme sollën këngën “Fiksim” teksa me performancen e tyre ndezën skenën e këngës Magjike, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës është kujdesur Flori Mumajesi në bashkëpunim me Fifin kurse, për muzikën vetëm Flori./21Media