Gresa Behluli shfaqet me barkun e rrumbullakosur në videoklipin e ri

1 min read

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli ka publikuar projektin e ri “Numero Uno” në bashkëpunim me motrën e saj, Besiana Behluli.

E veçanta e këtij projekti është paraqitja e Gresës shtatzënë në videoklip.

Ditë më parë ishte përfolur se këngëtarja është në pritje të ëmbël, por ajo paska pritur deri në publikimin e projektit të ri për të konfirmuar lajmin e bukur.

Kujtojmë se, Gresa dhe Lulzimi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në vitin 2019./21Media