Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, mëngjesin e 17 shkurtit, ku shënohet 13 vjetori i shpalljes së pavarësisë së Kosovës, e ka filluar me homazhe te varrezat e Reçakut.

Haradinaj në Reçak ka bërë homazhe për dëshmorët dhe martirët e lirisë.

Haradinaj tashmë e ka bërë traditë që ditët e festave t’i nisë duke shërbyer me lëngje e ëmbëlsira Policinë e Kosovës. Njëjtë ka vepruar edhe sot.

Ai ka publikuar disa fotografi në Facebook, derisa ka uruar për festën.

“Mirëmëngjes! 13-vjetori i Kosovës së pavarur. Urime!”, ka thënë ai./21Media

Mirëmëngjes!
13-vjetori i Kosovës së pavarur. Urime!

RH

Posted by Ramush Haradinaj on Tuesday, 16 February 2021