Dhjetëra persona u lënduan nga shpërthimi i një bombole të gazit që ndodhi gjatë së martës në një lokal në Ferizaj.

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj u ka uruar shërim të shpejt personave të lënduar gjatë shpërthimit në Ferizaj.

“Lutjet tona janë për të prekurit dhe të plagosurit e shpërthimit që ndodhi sot në Ferizaj. Ndajmë shqetësimin me familjarët dhe ju urojmë shërim të shpejtë të gjithë të lënduarve”, ka shkruar Haradinaj në Facebook./21Media

Lutjet tona janë për të prekurit dhe të plagosurit e shpërthimit që ndodhi sot në Ferizaj.
Ndajmë shqetësimin me familjarët dhe ju urojmë shërim të shpejtë të gjithë të lënduarve.

RH

Posted by Ramush Haradinaj on Tuesday, 5 January 2021