Hendboll: Besa pret Potaissa Turdan

1 min read

Ndeshja e parë e rrethit të tretë të Kupës së Evropës.-Transmetohet drejtpërdrejtë në RTV 21+

Kampionia e Kosovës në hendboll, Besa Famgas, do të zhvillojë nesër ndeshjen e parë të rrethit të tretë të Kupës së Evropës. Pejanët ballafaqohen me skuadrën rumune, Potaisa Turda, teksa synojnë rezultat pozitiv para takimit të kthimit që luhet një javë më vonë. Ndeshja që zhvillohet në palestrën “Karagaçi” në Pejë, fillon prej orës 18:00 dhe transmetohet drejtpërdrejtë në RTV 21+.